23 Kasım 2009 Pazartesi

HABERİNİZ OLSUN !!!


Zaman,zaman içimiz sıkılır,herşey iyi giderken olumsuzluklar başlar,çareler ararız çözümlerin bittiği anda hiç ummadığımız güzellikler olur içimiz ısınır sevinçle eş dostla paylaşırız,bu mutluluk şükrümüzü artırır..çok şükür can dostlarımın duaları ve tedavilerle daha iyiyim,tedavilerle yol katedeceğimRABBİMİN izni ile..

EWET! Yakışıklı oğlum,nışanlandı nerde bekar varsa RABBİM hayırlı evlilik yapmayı nasip etsin amin..25-11-2009 çarşamba günü nikah,düğün bahara olacak inş.AMİN sevgi ve dua ile A.E.O..ayfersultan

7 yorum:

Pembe Tatlar dedi ki...

Canım çok geçmiş olsun ve gözün aydın canım tbrk ediyorum rabbim devamını getirsin...

fatma48-hazanyagmuru4 dedi ki...

s.a daha iyi olmana sevindim arkadaşım her daim dualarımdasın oğlunun nişanıda mübarek olsun allah tamamına erdirsin mutluluklar dilerim darısıbenim oğlumun başına diyeyim sevgiler canım a.e.o

gümüşlerin hobi dünyası dedi ki...

ablacım Allah tamamına erdirsin.ALLAH:evlatlarına hayırlı,huzurlu,mutlu bir yuva kurmayı nasip etsin.AMİN

havvanur dedi ki...

merve ve ömer e mutluluklar allah daim etsin ablacıgım selamlar

Şifalı Bitkiler-Alternatif ... dedi ki...

Paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir, Yaşamları boyunca güneş hep önlerinde olsun ki gölgeler arkalarında kalsın.Gençlere ömur boyu mutluluklar dilerim.Allah Mubarek eylesin.

Adsız dedi ki...

ANNECIGIM ONCELIKLE BIZEDE SAYFANDA YER AYIRDIGIN ICIN TESEKKUR EDERIM. HERZAMANKI ZARIF VE INCE RUHUNU BIRKEZ DAHA GOSTERDIN BANA! SEN SAYGIYA VE SEVGIYE HERZAMAN LAYIKSIN.

KIZINIZ MERVE SARIGUL

ayfersultan dedi ki...

Canım kızım çok sağol,ben seni ALLAH(CC)için çok seviyorum,ALLAH(CC)de seni çok sevsin amin...annen